Logo
facebook twitter youtube

Otevřený výcvikový program

Výcvik je vhodný pro manažery, vedoucí specialisty, interní kouče a lektory, personalisty a pro všechny, kteří se chtějí naučit metody systemické práce s lidmi.
Je určen všem, kteří chtějí rozvíjet své schopnosti a dovednosti formou koučování na principech systemického myšlení.

Cíle výcviku

Účastníci pracují na rozvoji svých manažerských kompetencí. Naučí se strategicky přemýšlet o dění v organizaci, budou uvažovat komplexně – holisticky v oblasti řízení. Získají znalosti z teorie sociálních systémů a naučí se je používat ve firemní praxi. Účastníci tak budou lépe rozumět procesům v organizaci a budou ji umět efektivněji řídit prostřednictvím výkonu svých podřízených. Rovněž se naučí pracovat s problémy a krizemi jako s výzvami a tvůrčím způsobem přistupovat k jejich řešení.

Rozvoj manažerských kompetencí
Profesní cíle Rozvoj osobní integrity manažera
Manažer využívá systemického myšlení při práci s jednotlivcem i celým firemním systémem. Manažer pracuje strategicky na rozvoji své osobnosti a na schopnosti rozvíjet interpersonální vztahy.
Schopnost systémově a strategicky myslet a jednat Rozvoj sebereflexe (schopnost uvědomit si jak přemýšlíme a jak se chováme), rozvoj schopnosti umět si vybírat – nebýt reaktivní
Schopnost dosahovat výsledků (tlak na výkon u podřízených, vytváření a vyjednávání cílů pro výkon při zachování bezpečí, schopnost plánovat a realizovat změny) Zvýšení schopnosti se prosadit (zvýšení sebevědomí, schopnosti vést, schopnosti pracovat s trémou, užitečná práce s žebříčkem hodnot)
Motivace pracovníků (práce s jejich potenciálem a rozvoj jejich klíčových kompetencí) Zvýšení schopnosti systematicky pracovat (time management, schopnost zpracovávat podněty – výzvy, schopnost identifikovat potenciální rizika a předcházet problémům, schopnost pracovat se zpětnou vazbou)
Schopnost vést strategické manažerské rozhovory Zvýšení odolnosti vůči stresu (reflexe a rozvíjení individuálních témat souvisejících s osobní stabilitou)
Schopnost přebírat zodpovědnost za dění v organizaci a účinně pomáhat všude tam, kde je potřeba (rozvoj proaktivity) Schopnost užitečně plánovat realizaci osobních cílů a naučit se zacházet se svou motivací (práce na důležitých osobních oblastech a na schopnosti využívat svůj potenciál)
Krizové řízení (užitečné, respektující a efektivní) Rozvoj schopnosti kooperovat, rozvoj schopnosti rozvíjet mezilidské vztahy

Organizační informace

Rozsah výcviku a termíny:

6 dvoudenních (5 výcvikových setkání + jedno setkání – závěrečné obhajoby + sebezkušenostní setkání v mezidobí min. 10 hodin)  - celkem 106 hodin

Cena za výcvik:

Cena na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. V ceně jsou zahrnuty veškeré studijní materiály, drobné občerstvení (nápoje, ovoce, sušenky) a pronájem prostor. Výcvik vedou 2 supervizoři při max. počtu 8 osob.

Místo konání:

Výcvik se bude konat v prostorách společnosti Delta Training, s.r.o. na adrese Anenské náměstí 2, Praha 1. Školící prostory jsou v dosahu stanice metra trasy „A“ Staroměstská (pak cca 7 minut chůze nebo tramvají č. 17, 18 - zastávka Karlovy Lázně) nebo v blízkosti zastávky tramvaje Národní divadlo (tram č. 6, 17, 18, 22).

Přihláška

Kontaktní údaje
Údaje do smlouvy - trvalé bydliště
Fakturační údaje
Profesní údaje

captcha
Delta Training, s.r.o.
Anenské náměstí 2
Praha 1
Tel.: +420 731 459 796
info@systemicmanagement.cz
www.systemicmanagement.cz
Najít nás na mapě