Logo
facebook twitter youtube

Otevřený supervizní program

Program je určen pro absolventy systemických výcvikových programů.
Je určen všem systemickým profesionálům, kteří chtějí pokračovat v rozvíjení svých schopností a dovedností v oblasti systemického koučování. Vítáni jsou absolventi všech stupňů systemických výcvikových programů.

 

Účastníci pracují na rozvoji svých osobnostních i profesních cílů.

Rozvoj  kompetencí systemického profesionála
Profesní cíle Rozvoj osobní integrity
  Systemický profesionál pracuje strategicky na rozvoji své osobnosti a na schopnosti rozvíjet interpersonální vztahy.
Schopnost systémově a strategicky myslet a jednat Rozvoj sebereflexe (schopnost uvědomit si jak přemýšlíme a jak se chováme), rozvoj schopnosti umět si vybírat – nebýt reaktivní
Schopnost dosahovat výsledků (tlak na výkon u podřízených, vytváření a vyjednávání cílů pro výkon při zachování bezpečí, schopnost plánovat a realizovat změny) Zvýšení schopnosti se prosadit (zvýšení sebevědomí, schopnosti vést, schopnosti pracovat s trémou, užitečná práce s žebříčkem hodnot)
Motivace pracovníků (práce s jejich potenciálem a rozvoj jejich klíčových kompetencí) Zvýšení schopnosti systematicky pracovat (time management, schopnost zpracovávat podněty – výzvy, schopnost identifikovat potenciální rizika a předcházet problémům, schopnost pracovat se zpětnou vazbou)
Schopnost vést strategické manažerské rozhovory Zvýšení odolnosti vůči stresu (reflexe a rozvíjení individuálních témat souvisejících s osobní stabilitou)
Schopnost přebírat zodpovědnost za dění v organizaci a účinně pomáhat všude tam, kde je potřeba (rozvoj proaktivity) Schopnost užitečně plánovat realizaci osobních cílů a naučit se zacházet se svou motivací (práce na důležitých osobních oblastech a na schopnosti využívat svůj potenciál)
Krizové řízení (užitečné, respektující a efektivní) Rozvoj schopnosti kooperovat, rozvoj schopnosti rozvíjet mezilidské vztahy

 

Rozsah výcviku a termíny:

6 setkání (pátek a sobota - vždy v čase 9:00 - 17:00) celkem 108 hodin

Cena za výcvik:

Cena na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. V ceně jsou zahrnuty veškeré studijní materiály, drobné občerstvení (nápoje, ovoce, sušenky) a pronájem prostor. Výcvik vedou 2 supervizoři při max. počtu 8 osob.

Místo konání:

Výcvik se bude konat v prostorách společnosti Delta Training, s.r.o. na adrese Anenské náměstí 2, Praha 1. Školící prostory jsou v dosahu stanice metra trasy „A“ Staroměstská (pak cca 7 minut chůze nebo tramvají č. 17, 18 - zastávka Karlovy Lázně) nebo v blízkosti zastávky tramvaje Národní divadlo (tram č. 6, 17, 18, 22).

Přihláška

Kontaktní údaje
Údaje do smlouvy - trvalé bydliště
Fakturační údaje
Profesní údaje

captcha
Delta Training, s.r.o.
Anenské náměstí 2
Praha 1
Tel.: +420 731 459 796
info@systemicmanagement.cz
www.systemicmanagement.cz
Najít nás na mapě